FLORBAL - 28.03.2017 - Liga mladší, Hamry

Název

Popis

V úterý 28. března se uskutečnil šestý turnaj mladší Regionální florbalové ligy "Mezi městy", tentokrát pořádaný ZŠ Hamry, a opět za účasti obou gepardích týmů. GEPARDI BLUE napřed poměrně smolně prohráli s Ivančicemi 1:3, nicméně chuť si zpravili výhrou 5:0 nad domácími. Po prohře v Gepardím derby 1:6 kluci uzavřeli výkon souboj s Pohořelicemi. Výsledek 0:4 sice body a medaili nepřinesl, nicméně zejména zlepšený bojovný výkon v druhém poločase ukázal, že ani Gepardi blue nejsou pro nikoho lehkým soupeřem.
Gepardi White si v úvodním zápase poradili snadno 10:1 s domácími Hamry, a když poté porazili i 8:1 Ivančice a Blue tým, došlo k očekávanému souboji o první místo s Pohořelicemi. Měli jsme více ze hry, ale utkání bylo velmi vyrovnané. Až v polovině druhé půle utekl Štěpík Bečva, přehodil Pohořelického brankáře a zajistil nám vedení, které stejný hráč zvýšil minutu před koncem ukázkovým blafákem. Gepardi White zbytek zápasu v pohodě ubránili a mohli tak slavit vítězství v turnaji s plným počtem bodů a návrat do čela ligy o 8 bodů před pauzírujícími Oslavany. Kaňkou na skvělém turnaji tak byla jen neomluvené absence Rosic.