FLORBAL - 08.04.2017 - Regionální florbalová liga starší, Pohořelice

Název

Popis

I v dubnu pokračovala šestým kolem Regionální florbalová liga, tentokrát turnaj hostily Pohořelice. Gepardí tým vstoupil do turnaje zápasem proti Hamrům. V prvním poločase jsme si trpělivou hrou vypracovali náskok 2:0, ovšem ve druhé půli jsme pomalým a "profesorským" přístupem pustili soupeře do hry a dovolili mu vyrovnat. Nakonec tedy remíza 2:2. Další zápas s Kometou jsme již nemohli podcenit a díky zlepšenému výkonu a většími důrazu jsme si pohlídali vítězství 2:0. Poté přišli Ivančice. Bohužel jsme prospali začátek, nedůsledně jsme obsazovali soupeře, ke kterému se navíc i přiklonilo štěstí, a vypracoval si náskok 3:0. Ve druhém poločase jsme zabojovali. Ondra Beránek proměnil nájezd, v závěrečném tlaku ještě připravil gól do prázdné branky pro Kubu Hladkého, ale vyrovnat se nám již bohužel nepovedlo. V posledním zápase proti Pohořelicím jsme šli do vedení my, kdy nahrávku Ondry Beránka proměnil Ondra Dohnal, ovšem Pohořelice se nevzdali, přehrávali nás důrazem i rychlostí hry a nakonec zápas otočili na 4:1. Nicméně i tak jsme obsadili pěkné třetí místo, odnesli si bronzové medaile a i když se ligová tabulka vyrovnala, stále to máme ve svých rukou.