FLOBAL - 10.03.2015 - Čejka cup

Název

Popis

10. března proběhl v krásné nové hale na ZŠ Čejkovická první ročník turnaje Čejka cup pro děti z 1. stupně ZŠ. Pro naše kluky to byla zajímavá konfrontace s výběry základních škol. Díky tomu, že tentokrát Sluníčko i Fantázie stavěli vlastní tým, mělo možnost zúčastnit se turnaje (a přijít o jeden den školního vyučování) více dětí. Kluci ze Sluníčka, tentokráte hrající pod názvem Žraloci Brno, rozhodně nepropadli a vybojovali pěkné 3. místo. V úvodním zápase jsme sice prohráli s o profíky z Buldoků posíleným výběrem Fantázie 2:4, ale poté se nám povedlo porazit ZŠ Mutěnickou 2:0. S favority ze ZŠ Horníkova jsme drželi krok v prvním poločase, který skončil 0:0, nicméně po změně stran se projevila jejich převaha a porazili nás 3:0. Ve vyrovnaném zápase se ZŠ Čejkovickou jsme uhráli trochu smolnou remízu 1:1 (tři nastřelené tyčky), takže v posledním zápase se ZŠ Křenovou jsme potřebovali vyhrát. V prvním poločase se nám moc nedařilo - bylo vidět, že kluci jsou už unavení a bez pohybu, Křenová vycítila šanci a dostala se do vedení 2:1. Naštěstí se nám v druhé půli podařilo stav otočit a vítězství 3:2 znamenalo posun na 3. místo za vítěznou Horníkovu a druhé Gepardy z Fantošky.