2017-12-OFL MŽ Drnovice

Název

Popis

V sobotu 9.12. proběhl třetí turnaj Orelské flrobalové ligy mladších žáků, tentokrát v Drnovicích u Vyškova. V prvním zápase jsme narazili na ambiciózní Sivice, které nás na minulém turnaji velmi potrápily. I utkání v Drnovicích bylo velmi vyrovnané. Vždy se nám povedlo dostat se do vedení, ale Sivice až do stavu 3:3 dokázaly vždy vyrovnat. Nicméně zejména díky gólům první formace jsme poté odskočili do dvoubrankového náskoku na 5:3. Sivice sice ještě v závěrečné hře bez brankáře snížily, ale vítězství 5:4 jsme si už nenechali vzít. V druhém zápase proti Velaticícm dostali více příležitostí i hráči z druhé a třetí formace. Hráli jsme v klidu a pomalu navyšovali náskok. Poločasový stav byl 5:0. V druhé půli dokázal i soupeř dvakrát překonat Davida, ale my jsme přidaly další čtyři góly a zvítězily v pohodě 9:2. Děkujeme všem za pěkné výkony.
Navíc pro naše kluky máme novinku. Protože Holubice se rozhodly z ligy odstoupit, bylo nám nabídnuto postavit druhé družstvo. Vzhledem k velkému množství hráčů, kteří makají na tréninkách, jsme se rozhodli nabídku přijmout, takže v lize budeme mít dva týmy- Gepardi gold a Gepardi blue.