FLORBAL - 12.02.2017 - Regionální florbalová liga, starší, Ivančice

Název

Popis

I v únoru jsme nebyly ochuzeni o florbalové turnaje, pátým kolem v Ivančicích pokračovala regionální florbalová liga pro žáky druhého stupně ZŠ. Gepardi začali turnaj opět proti Hamrům. Dostali jsme se do vedení 2:0, nicméně průběh zápasu nás ukolébala soupeř dokázal z brejků vyrovnat. Naštěstí tři body pro Gepardy zachránil minutu před koncem Lukáš Novák. Další zápas proti Oslavanům byl bojovný s šancemi na obou stranách, nicméně díky dobře zahrané standartní situaci jsme mohli slavit těsné vítězství 1:0. A šlo se na předčasné finále s Pohořelicemi. Sice jsme rychle vedli po průniku Ondry Beránka, ale Pohořelice nic nezabalily, hráli týmově a dokázaly využít našich chyb. Po otočení výsledku byl zápas z naší strany už spíše křečí s Pohořelice slavily zasloužené vítězství 4:1. Prohru jsme ze sebe museli rychle shodit, protože se šlo na Rosice. Konečně jsme začali předvádět naši rychlou kombinační hru, nicméně soupeř srdnatě bráni, rosický brankář předváděl neuvěřitelný výkon a i když byl překonaný, dokázal si výborně postavit konstrukci brány (asi 4 tyčky/břevna během první půle). Naštěstí ve druhém poločase jsme dokázali jeho bránu odklít a slavili výhru 2:0. V posledním zápase s Ivančicemi jsme nastoupili hodně vlažně, čeho Ivančice využili a dostali se do vedení. Díky zlepšené hře jsme si ale zápas pohlídali a vyhráli 4:2. V turnaji jsme tak skončili na pěkném druhém místě za Pohořelicemi.